BOZOK AKADEMİ NEDİR?

Bozok Akademi, isteyen herkese nitelikli öğrenme imkanı sunmayı amaçlayan Kitlesel Açık Çevrimiçi Ders (KAÇD) platformudur.

DETAY

SIK SORULAN SORULAR

 

Bozok Akademi ile ilgili sıklıkla sorulan sorulara vermiş olduğumuz yanıtlara ulaşmak için tıklayınız...

DETAY

SAYILARLA BOZOK AKADEMİ

AKTİF DERSLERİMİZ

0

EĞİTİMCİLERİMİZ

11

ÖĞRENCİLERİMİZ

11
BOZOK AKADEMİ
YOBÜ-UZEM
BOYSİS

GÖRÜŞLERİNİZ

SIK SORULAN SORULAR

Kayıt yapmış olduğunuz eş-zamanlı derslerin haftalık canlı ders programlarına, dersin öğrenme yönetim sistemi (BOYSİS) üzerinde yer alan ders tanıtım bölümünden ulaşabilirsiniz. Dersin öğretim elemanı derslerin hangi gün ve saatlerde yapılacağı bilgileri burada sizinle paylaşmıştır.

Derslere kayıt yapmak için Bozok akademi internet sitesinde yer alan kullanıcı girişi bölümüne tıklamanız ve hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bununla ilgili destek videolarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://yobutv.bozok.edu.tr/tr/video-grup/boysis/akademi-ogrenci

Bozok akademi derslerine kayıt olmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Ancak derslere kayıt olmadan önce seçmek istediğiniz dersin kişisel yeterliliklerinizle uyuşup uyuşmadığına ve size uygun olup olmadığına bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ders içeriklerine dair bilgiler dersler için ayrılan sayfalarda bulunabilir.