NEDEN BOZOK AKADEMİ?

NEDEN BOZOK AKADEMİ?

 

        Bozok Akademi size çevrimiçi öğrenmenin yeni ve güçlü bir yolunu sunmaktadır. Her bir ders içerisinde yeni bilgi ve beceriler video dersler, dinamik grafikler, tartışmalar ve etkileşimli öğelere kadar çeşitli etkili öğrenme yollarıyla tasarlanmıştır. 

 

Alanında Uzman Eğitimcilerden Öğrenme Fırsatı

 

       Her ders eksiksiz bir öğrenme deneyimi sunmak üzere alanında uzman akademisyenler tarafından tasarlanmıştır. Bilgilerinizi göstermek öğrenmenin kritik bir parçasıdır. Bu doğrultuda Bozok Akademi derslerinde edindiğiniz yeni bilgilerinizi ders kapsamında size sunulacak olan sınavlar, etkileşimli forumlar, proje ve ödevler gibi çeşitli yollarla test edebilirsiniz. Böylece yeni öğrenmeleriniz ve neler yapabileceğiniz üzerine düşünme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Etkileşimler Yoluyla Öğrenme Fırsatı

 

       Her ders kapsamında yapacağınız etkileşimli içerikler sayesinde diğer öğrenenlerle de yeni edindiğiniz bilgileri ve becerilerinizi paylaşabilir ve aynı zamanda diğer öğrenenlerin sunacağı katkılardan da faydalanabilirsiniz. Bu şekilde dersteki başarı sadece bir ödevi geçip dersi tamamlanmasıyla değil, aynı zamanda dersi alan topluluğa katkıda bulunmaktan da gelir.

 

Öğrenmenizi Kolayca Takip Edebilme İmkanı

 

       Öğrenmeyi geliştirmenin bir yolu da öğrenme sürecinin görünür olmasıdır. Görünür bir öğrenme süreci dersin neresinde olduğunuzu, bundan sonra ne olacağını ve ne kadar ilerleyebileceğiniz konusunda size genel bir bakış sunar. Böylece öğrenmenizi kolayca takip ederek, daha kolay bir öğrenme deneyimi elde edebilirsiniz.